TRÓJPOROZUMIENIE

Forum trzech zakonów z BK, które dążą do połączenia sił.

Ogłoszenie

FORUM ZOSTANIE ZLIKWIDOWANE!

#1 2007-07-26 20:17:17

Holek_PL

Modek z Pomysłami :]

Zarejestrowany: 2007-07-25
Posty: 33
Punktów :   

Holek_PL

Najczesciej takim nickiem sie posuluguje online.
Zaczynalem od Ogame potem przyszedl travian, Battleknight, chwilowy epizod z Bitfight, Bloodwars, ostatnio gladiatus po drodze jeszcze Seafight gram w to co akurat mnie kreci.
podobnie w rzyci lapie sie roznych rzeczy
Pracowalem w wielu glaeziach od zbieracza (owocow ) po sprzedawce epizod z Multikinem Pracownik obslugi
Caly czas studjuje Budownictow na PP bo mieszkam niedaleko poznania w miescinie zwanej szamotuły
co jeszcze lubie RPG , strategie ale czasem tez poszczelam sobie w americans army (bo darmowe i calkiem dobrze zrobione mozna sie wyzyc)
Obecnie zaczynam przygode z Firma ING NN jako doradca ubezpieczeniowo finansowy (fajne robota )
czesto mozna mnie zastac na gg (nienaduzywac) siedze zazwyczaj ukryty mozna pisac czasem wiadomosc dociera po kilku dniach ale zawsze odpisuje nr4967294
CO jeszcze o mnie dorzyce nowy gatunek muzyki byl metal hip hop, techno a ja slucham sobie lightowego punku mam 24 lata i tez choduje sobie zwierzatko moje nei wiem ile razy linialo bo stracilem rachube mam ja juz 5 lat jest to pyton krulewski i ma juz okolo poltora metra swietna gadzina w domu mam tez szynszyla sa too bardzo pocieszne stworzenia.
Jesli ktos chcialby poznac jakies szczeguly lub ma jakiekolwiek pytania chetnie odpowiem
PS jesli ktos chce zobaczyc jak glupio wygladam to bralem udzial w wyborach mistera z marnym skutkiem a ponoc latino lowers sa w modzie a za mundurem panny sznurem ( niw wierzcie w te bajki )

Offline

 

#2 2007-07-26 21:43:22

[RTCL] Wojtas

SK8 Writer

3138380
Call me!
Skąd: Radom(iak)
Zarejestrowany: 2007-07-26
Posty: 123
Punktów :   
WWW

Re: Holek_PL

OMG Holus tego o tobie nie wiedzialem


RADOM moim miastem Hip Hop Moim zyciem!!!
To jest RADOM kolego ja wywodze sie z niego i dumny jestem z tego!!!
Zabije cie wzrokiem rym gubisz z pierwszym moim krokiem...
Szuje nie maja zasad no popatrz , nie trzeba palic zeby miec paranojeee

Offline

 

#3 2007-07-26 22:18:30

edi

Lesny Wlodek^^

4687997
Skąd: Bisztynek(okolice olsztyna)
Zarejestrowany: 2007-07-25
Posty: 95
Punktów :   

Re: Holek_PL

Holek to i muse przyznac, masz oryginalna kombinacje zwierzat
P.S. Masz racje, szynszyl to bardzo pocieszne zwierze Tylko czasem gryzie i trzeba miec zapasowe kable w domu


Nie pójdę do piachu, gdy ktoś mi powie: czas umierać brachu. Nie dam się uśpić śmierci słowom, pójdę do grobu z podniesioną głową.
                                      Robert Allen Zimmerman (Bob Dylan)

Offline

 

#4 2007-07-26 22:52:05

RaV

Dudeson

8966432
Call me!
Skąd: Wodzisław Śląski
Zarejestrowany: 2007-07-25
Posty: 125
Punktów :   

Re: Holek_PL

szynszyle są lajtowe

Widzę, że lubisz Punk, ja też go po części lubię. A lubisz słuchać takich zespołów jak chociażby Strachy na Lachy?

Budownictwo to tak samo jak Inżyniera miejska, nie? czy nie


http://img401.imageshack.us/img401/1517/raveniswy4.jpg

Offline

 

#5 2007-07-27 09:57:06

Holek_PL

Modek z Pomysłami :]

Zarejestrowany: 2007-07-25
Posty: 33
Punktów :   

Re: Holek_PL

co do szynszyli mam juz 2 kable trzeba maskowac lub miec zapasowe chetnie tez szafki obgryzaja
co do muzy to lubie zagraniczny punk jakos bardziej mi podchodzi ale strachow slucham jak mam ochote na cos w polskim jezyku do tego jeszcze dorzucam happysed i akurat i kilka innych

Offline

 

#6 2007-07-27 20:53:17

Antirage

Chłop

Zarejestrowany: 2007-07-27
Posty: 22
Punktów :   

Re: Holek_PL

ciekawa kombinacja, krolewski + szynszyl, jakby "szczurek" cie zdenerwowal mozesz miec swietna zabawe ogladac jak skacze w terrarium ^^


http://r3.fodey.com/12302a41d8f894a6eabc21a79ee6464bd.1.gif

Offline

 

#7 2007-07-27 22:29:30

[RTCL] Wojtas

SK8 Writer

3138380
Call me!
Skąd: Radom(iak)
Zarejestrowany: 2007-07-26
Posty: 123
Punktów :   
WWW

Re: Holek_PL

Ja mialem chomika tzn moja siora nawet kilka jedbnegi utopilem w akwarium ;p niechcacy sam tam wlazl bo go zostawilem


RADOM moim miastem Hip Hop Moim zyciem!!!
To jest RADOM kolego ja wywodze sie z niego i dumny jestem z tego!!!
Zabije cie wzrokiem rym gubisz z pierwszym moim krokiem...
Szuje nie maja zasad no popatrz , nie trzeba palic zeby miec paranojeee

Offline

 

#8 2007-07-27 23:04:59

edi

Lesny Wlodek^^

4687997
Skąd: Bisztynek(okolice olsztyna)
Zarejestrowany: 2007-07-25
Posty: 95
Punktów :   

Re: Holek_PL

Jesli mowimy o chomikach to mialem ich 5 i tak, 1 udusilem, przez sen(sam walzl), drugiego przekarmilem(narzar sie i zdechl), jedno przytrzasnolem drzwiami, kolejny z glodu zdech, a 5 to mial dopiero przezycia, ale juz nie bede mowil jakie^^


Nie pójdę do piachu, gdy ktoś mi powie: czas umierać brachu. Nie dam się uśpić śmierci słowom, pójdę do grobu z podniesioną głową.
                                      Robert Allen Zimmerman (Bob Dylan)

Offline

 

#9 2007-07-27 23:19:16

RaV

Dudeson

8966432
Call me!
Skąd: Wodzisław Śląski
Zarejestrowany: 2007-07-25
Posty: 125
Punktów :   

Re: Holek_PL

też miałem chomiki

dokładnie to 3. pierwszy byl spory i jak dostałem 2 to sie pogryzły i ten mniejszy (2) miał pogryzione oko że tak powiem i cały we krwi
3 chomik był później, bo 2 wcześniejsze zdechły na słońcu, ale też zdechł (miał chyba bezdech, bo poszedł sie przekimać i już potem nie poruszył sie) przykra sprawa...

na końcu miałem żółwia stepowego - lajtowy był, raz mi zaginoł na działeczce ^^, ale po kilku dniach sie odnalazł i pożył jeszcze jakiś rok, a potem 13 maja zdechł... oj pamiętna data

w latach 90-tych miałem jeszcze owczarka niemieckiego, ale za duzo srał w domu i musiałem go oddać...


http://img401.imageshack.us/img401/1517/raveniswy4.jpg

Offline

 

#10 2007-07-27 23:54:23

edi

Lesny Wlodek^^

4687997
Skąd: Bisztynek(okolice olsztyna)
Zarejestrowany: 2007-07-25
Posty: 95
Punktów :   

Re: Holek_PL

No dobra powiem co sie dzialo z moim 5 chomikeim Jak byl maly to dziabnol moja siore, a ta w afekcie pizdla nim osciane. Troche go mroknleo, ale nic ogolnie mu nie bylo. PO jakim roku wpadl do mnie kumpel co dziwnego mu do glowy przyszlo,m zaczol robic kredka temu chomikowi rozne dziwne rzeczy, jak go zobaczylem to usta na oscierz i o co kaman A pod koniec zycia biedaeczek zostal w zime na parapecie i troche go przymrozilo ^^ Naszczescie szybka akcja i wrocil do zywych W sumie zyl, jakies 3-4 lata
A ze zwierzatek mam jeszcze psa, swojskiego rasowego kundla, glupi jak nie wiem, ale fajna z niego bestia i do tego mam upierdliwego kota


Nie pójdę do piachu, gdy ktoś mi powie: czas umierać brachu. Nie dam się uśpić śmierci słowom, pójdę do grobu z podniesioną głową.
                                      Robert Allen Zimmerman (Bob Dylan)

Offline

 

#11 2007-07-28 00:01:17

RaV

Dudeson

8966432
Call me!
Skąd: Wodzisław Śląski
Zarejestrowany: 2007-07-25
Posty: 125
Punktów :   

Re: Holek_PL

uuu to masz lajtowo z chomikiem, moje zyły jakies pare meichów...


http://img401.imageshack.us/img401/1517/raveniswy4.jpg

Offline

 

#12 2007-07-28 00:31:10

edi

Lesny Wlodek^^

4687997
Skąd: Bisztynek(okolice olsztyna)
Zarejestrowany: 2007-07-25
Posty: 95
Punktów :   

Re: Holek_PL

Tylko ostatni przezyl tyle, reszta to pol roku nawqet nie dozywala^^


Nie pójdę do piachu, gdy ktoś mi powie: czas umierać brachu. Nie dam się uśpić śmierci słowom, pójdę do grobu z podniesioną głową.
                                      Robert Allen Zimmerman (Bob Dylan)

Offline

 

#13 2007-07-28 14:36:21

Holek_PL

Modek z Pomysłami :]

Zarejestrowany: 2007-07-25
Posty: 33
Punktów :   

Re: Holek_PL

ja mialem 1 chomika ale niebardzo wezowi smakowal ogolnie jakis glupi byl i nietowarzyski mial z hodowla mysz mieszkac to je z ich domku kartonowego wyrzucil cham a gdy juz skonczyl w uscisku pytona i mila byc daniem to bardzo dlugo trwalo waz sie meczyl na chomiku jest wiecej siersci i skory niz czegos konkretnego
co do zamykania szynszyla z wezem w terrarium odradzam szysnszyl mialby chyba wieksze szanse przezycia niz sie to niektorym wydaje

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.plBiałogóra wczasy