TRÓJPOROZUMIENIE

Forum trzech zakonów z BK, które dążą do połączenia sił.

Ogłoszenie

FORUM ZOSTANIE ZLIKWIDOWANE!

#1 2007-07-25 23:00:48

Holek_PL

Modek z Pomysłami :]

Zarejestrowany: 2007-07-25
Posty: 33
Punktów :   

Maly poradnik by me :P

Jak szkolic swojego Rycerza:

    Najwazniejsze statystyki moim zdaniem to:

*SIla daje wiecej obrazen

*Zrecznosc zmniejsza zadawane nam obrazenia

*Uzywanie broni pozwala na wieksza ilosc celnych ciosow

    Pomocne ale w nie inwestujcie mniej

*Szczescie misje oraz ciosy krytyczne

* Umiejetnosci obronne potrzebne tylko zeby nosic pancerze nei warto przesadzac

   Najmniej przydatna jest kondycja (oplacalna na dlugie wojny) ale tak 200-300HP w zupelnosci wystarcza


Atak i obrona

a wiec tak moim zdaniem sa dwie szkoly

pierwsza inwestujemy w Sile pomijajac Umiejetnosci wladania orezem

np:

Sila 45

uzywanie broni 30

dla takiego rycerza chyba najlepszym rozwiazaniem jest ustawienie miejsc trafien na te ktory letwiej trafic lewe ramie brzuch (choc z tym bym uwazal) najlepiej sprubowac z tymi +10% do trafienia i -10% do obrazen mozna tez te nie dajace zadnych bonusow bo moga okazac sie tez dosc latwym celem



druga opcja to mniejsza sila ale duze umiejetnosci

np:

sila 35

uzywanie broni 50

wtedy warto ustawic cele tak aby dostawac bonus do obrazen czyli np szyja +10% do obrazen badz dla wiekszych wyjadaczy prawa reka +25% do obrazen ale warto na poczatek probowac z neutralnymi czyli tymi bez bonusow i stopniowo isc wyzej



kolejna rada to nie skaczcie ze strefmi ataku lepiej ustawic sie na jedno 5 ciosow w jedno miejsce daje wieksze szanse trafienie  kilka razy gdyz chyba wiekszosc graczy ustawia swoje pola obrony losowo



a teraz kwestia obrony i tu stwierdzam ze inwestowanie w umiejetnosc obrony to strata srebrnikow dlaczeo bo jake masz szanse ze koles 5 razy trafi w miejsca ktore ty wyznaczysz ? a biorac pod uwage ze graczy jest masa to zapewne kazdy ma rozne ustawienia

dlatego umiejetnosci roziwjamytylko do jednego celu mozliwosc zalozenia lepszego panczerz helmu tarczy itd

a srebrniki inwestujemy w zrecznosc ona pozwala na zmniejszenie kzdych obraze ktore zadaje nam przeciwnik

co do ustawienia obrony to juz kazdy moze probowac jakis mozna blokowac losowo czyli chybil trafil ale sznse ustawienia teo pod tylu graczy sa nikle dlatego tez proponuje wybrac jedno pole ktorego bedzimy bronic np szyja i brzuch eliminuje to dwa zagorzenia otrzymanie duzych obrazen gdy ktos atakuje szyje lub latwiejszego trafienia gdy ktos atakuje brzuch

mozna tez tarcze umiescic by blokowala lewa lub prawa reke ale to juz zalezy od waszego sposobu gry


Kon i kopia to wyposarzenie konieczne na turnieje jesli nie bierzecie udzialu w turnieju to ich nie uzywajcie

wplywaja tylko na skutecznosc ataku i obrony

dlatego jesli masz konia ktory niczego nie odejmuje to smialo go dosiadaj

podobnie z kopia ta dodajaca ataku jest przydatna,

ale w innych przypadkach zostawcie konia w zagrodziee a kopie powiescie nad kominkiem
(nie wiem do konca jak to dziala po zmianach ale nadal twierdze ze lepiej na konia nie wsiadac a kopie jesli cos odejmuje nie nosic ze soba)

PS podejdzcie do tego z pewnym dystansem pisalem to juz dosc dawno temu ale eksperymentyjcie z ustawieniami ataku i obrony bo to jest klucz do zwycieztw jesli zjadziecie swoj zloty srodek macie duze szanse na wygrywanie pojedynkow

Offline

 

#2 2007-07-25 23:14:25

RaV

Dudeson

8966432
Call me!
Skąd: Wodzisław Śląski
Zarejestrowany: 2007-07-25
Posty: 125
Punktów :   

Re: Maly poradnik by me :P

Poradnik można powiedzieć profesjonalny
Za poradnik daję 8/10, ponieważ jest w nim wiele przydatnych informacji, a odjąłem 2 punkty, bo jest troszkę za krótki - to jest taki poradnik ogólny jak dla mnie


http://img401.imageshack.us/img401/1517/raveniswy4.jpg

Offline

 

#3 2007-07-26 00:53:38

edi

Lesny Wlodek^^

4687997
Skąd: Bisztynek(okolice olsztyna)
Zarejestrowany: 2007-07-25
Posty: 95
Punktów :   

Re: Maly poradnik by me :P

ja mam taka mala uwage co do umiejetnosci obronnych, otoz nie wplywaja one tylko na obrone miejsc ktore sa zaznaczone, ale takze na szanse odbicia i clkowietego unikniecia ciosu. Jednak zgadzam, sie ze w lepiej jest walnac punkcioka w sile, zrecznosc lub szczescie


Nie pójdę do piachu, gdy ktoś mi powie: czas umierać brachu. Nie dam się uśpić śmierci słowom, pójdę do grobu z podniesioną głową.
                                      Robert Allen Zimmerman (Bob Dylan)

Offline

 

#4 2007-07-26 12:09:27

[RTCL] Wojtas

SK8 Writer

3138380
Call me!
Skąd: Radom(iak)
Zarejestrowany: 2007-07-26
Posty: 123
Punktów :   
WWW

Re: Maly poradnik by me :P

Ah Holek jednak to napisales ;p zgadzamn sie z holkiem co do poradnika chodz jest troszki nie kompletny :]


RADOM moim miastem Hip Hop Moim zyciem!!!
To jest RADOM kolego ja wywodze sie z niego i dumny jestem z tego!!!
Zabije cie wzrokiem rym gubisz z pierwszym moim krokiem...
Szuje nie maja zasad no popatrz , nie trzeba palic zeby miec paranojeee

Offline

 

#5 2007-07-26 20:20:31

Holek_PL

Modek z Pomysłami :]

Zarejestrowany: 2007-07-25
Posty: 33
Punktów :   

Re: Maly poradnik by me :P

panowie ja licze ze wszyscy wysila szare komurki i rzuca garscia porad bo to napewno sie przyda ja te wnioski wyciagalem dawno temu skopiowalem z forum RTCL i sam co do niektorych mam watpliwosci ale pisalem patrzcie przez pryzmat wyciagajcie wnioski i testujcie rozne rzeczy tylko w ten sposob mozna dojsc do perfekcji

Offline

 

#6 2007-07-27 14:04:46

RaV

Dudeson

8966432
Call me!
Skąd: Wodzisław Śląski
Zarejestrowany: 2007-07-25
Posty: 125
Punktów :   

Re: Maly poradnik by me :P

Trochę się pobawiłem wedle twoich wskazówek iii... krytyki mi się obnizyły

Zawsze miałem krytyki od 108 do 160, teraz mam krytyki od 65 do 100

Najgorsze, że nie pamiętam wcześniejszych ustawień


http://img401.imageshack.us/img401/1517/raveniswy4.jpg

Offline

 

#7 2007-07-27 16:39:11

Holek_PL

Modek z Pomysłami :]

Zarejestrowany: 2007-07-25
Posty: 33
Punktów :   

Re: Maly poradnik by me :P

raven jesli chcesz moge ci na priva wyslac moje ustawienia dzialaja bez zerzutu co do krytykow to jesli z ciosow dodajacych +25 do obrazen zmieniles na te ktore latwo trafiaja ale odejmuja 25 od obrazen to to moze byc powodem lecz jesli nie robiles az tak drastycznych zmian to moze atakowales osoby z wiekszym pancerzem i dlatego tak drastyczna zmiana jesli bawisz sie w ustawienia najlepiej testuj na graczach podobnych proponuje tych z koncowki listy top 2000 na nich najlatwiej zobaczysz roznice ustawien sprobuj jeszcze raz koszt sie szybko zwroci jesli troche sie pobawisz

Offline

 

#8 2007-07-27 18:08:59

RaV

Dudeson

8966432
Call me!
Skąd: Wodzisław Śląski
Zarejestrowany: 2007-07-25
Posty: 125
Punktów :   

Re: Maly poradnik by me :P

Jak narazie to idzie dobrze, zobaczymy co będzie dalej...


http://img401.imageshack.us/img401/1517/raveniswy4.jpg

Offline

 

#9 2007-07-27 22:02:37

[RTCL] Wojtas

SK8 Writer

3138380
Call me!
Skąd: Radom(iak)
Zarejestrowany: 2007-07-26
Posty: 123
Punktów :   
WWW

Re: Maly poradnik by me :P

Ravenis napisał:

Jak narazie to idzie dobrze, zobaczymy co będzie dalej...

Na bank? cos nie jestem pwien


RADOM moim miastem Hip Hop Moim zyciem!!!
To jest RADOM kolego ja wywodze sie z niego i dumny jestem z tego!!!
Zabije cie wzrokiem rym gubisz z pierwszym moim krokiem...
Szuje nie maja zasad no popatrz , nie trzeba palic zeby miec paranojeee

Offline

 

#10 2007-07-28 00:37:54

edi

Lesny Wlodek^^

4687997
Skąd: Bisztynek(okolice olsztyna)
Zarejestrowany: 2007-07-25
Posty: 95
Punktów :   

Re: Maly poradnik by me :P

W sumie to tsakie zabawy sa dobtre przy zdopbywaniu PD, bo najczesciej sie expi na rownych lub silniejszych od sienbie, a jesli codzi o farmienei to nie ma wiekszego znaczenia, bo i tak najczesciej ciuka sie slabszych od siebei


Nie pójdę do piachu, gdy ktoś mi powie: czas umierać brachu. Nie dam się uśpić śmierci słowom, pójdę do grobu z podniesioną głową.
                                      Robert Allen Zimmerman (Bob Dylan)

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.plBiałogóra wczasy