TRÓJPOROZUMIENIE

Forum trzech zakonów z BK, które dążą do połączenia sił.

Ogłoszenie

FORUM ZOSTANIE ZLIKWIDOWANE!

#26 2007-07-30 22:33:45

edi

Lesny Wlodek^^

4687997
Skąd: Bisztynek(okolice olsztyna)
Zarejestrowany: 2007-07-25
Posty: 95
Punktów :   

Re: System oceniania każdego członka zakonu.

Dlaczego wg. ciebie takie motywy jak kieliszki, czy inne smieszne obrazki odpadaja? Nie bierzmy wszystkigo tak na serio, ale podejcmy z lekki zartem do tego


Nie pójdę do piachu, gdy ktoś mi powie: czas umierać brachu. Nie dam się uśpić śmierci słowom, pójdę do grobu z podniesioną głową.
                                      Robert Allen Zimmerman (Bob Dylan)

Offline

 

#27 2007-07-31 14:31:49

Holek_PL

Modek z Pomysłami :]

Zarejestrowany: 2007-07-25
Posty: 33
Punktów :   

Re: System oceniania każdego członka zakonu.

systen oceniania przydalby sie to fak tylko ktos musialby prowadzic zestawienia jesli chodzi o aktywnosc na forum to osoby majace najwiecej postow wcale nie musza byc najbardziej aktywne gdyz wiekszosc wypowiedzi to spam w czystej postaci
ja bym rozwiazale to tak
wyznaczyc osobe ktora raz w tygodniu sprawdzalaby kilka rzeczy:
lup stan poczatkowy - i po tygodniu 2 tygodnie pozniej i tak dalej ( bedzie wiadomo czy gracz sie rozwija walczy czy tylko rycerza do pracy i narka)
ilosc walk z uwzglednieniem wygrane przegrane (bedzie wiadomo z kim mamy do czynienie) ofensywny gracz duzy przyrost walk niekoniecznie wygranych ale przyrost defensywny lub nie walczacy maly lub zerowy przyrost
i jeszcze jedno ale to by trzeba z 2 razy dziennie spisac z kropek rano i wieczorem kiedy sie logowal (ten punkt najbardziej upierdliwy ale chyba pokazujacy kto gra a kto tylko wegetuje

i za to rozdawac usmiechy szarfy browary medale czy co tam chcecie w kazdej kategori zobaczyc najlepszy wynik najgorszy srednia wyciagnac i za kazde dawac 1, 2 lub 3 "co tam wymyslicie" potem albo degradowac albo awansowac ewentualnie zwolac mala narade i usuwac innego sensu posiadania takich statystyk nie widze

mozna tez dolozyc jedna dzialania wojenne jak wojna to 3 udzielal sie wywalczyl spory lup dla zakonu
2 udzielala sie ale nie zarobil
1 nie udzielal sie zabardzo
0 skrajnosc przyczynil sie do strat zakonu

taki kronikaz mialby troche roboty ale mielibysmy przekruj i obraz naszego zakonnego spoleczenstwa skrybe mozna by zmieniac co tydzien zeby nikt nie byl poszkodowany
co wy o takim pomysle sadzicie ?

Offline

 

#28 2007-07-31 18:34:10

RaV

Dudeson

8966432
Call me!
Skąd: Wodzisław Śląski
Zarejestrowany: 2007-07-25
Posty: 125
Punktów :   

Re: System oceniania każdego członka zakonu.

Ty to masz głowe do pomysłów

No jak dla mnie to pomysł dobry, "kronikarzem" powinna zostać aktywna osoba, która poświęciłaby troszkę czasu na wykonanie całego projektu.


http://img401.imageshack.us/img401/1517/raveniswy4.jpg

Offline

 

#29 2007-07-31 20:40:59

Antirage

Chłop

Zarejestrowany: 2007-07-27
Posty: 22
Punktów :   

Re: System oceniania każdego członka zakonu.

Holek, myslalem o czyms wlasnie w ten desen... normalnie wyjales mi to spod klawiatury

i faktycznie, kronikarzem powinna zostac osoba b.aktywna (mozna nawet zrobic taka range w zakonie - Kronikarz), jeszcze pol roq temu podjal bym sie takiego zadania, niestety pracuje i nie mam tyle czasu co wczesniej


http://r3.fodey.com/12302a41d8f894a6eabc21a79ee6464bd.1.gif

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.plBiałogóra wczasy